Święta Bożego Narodzenia w Ośrodku w Miłkowie

Za nami kolejne Święta Bożego Narodzenia w ośrodku leczenia uzależnień w Miłkowie. Przygotowania zaczęły się 2-3 tygodnie przed Świętami. Rozpoczęliśmy od robienia stroików i kartek świątecznych podczas ergoterapii. Później ubraliśmy choinkę. Następnie zaplanowaliśmy kolację wigilijną oraz potrawy na pozostałe dni.

Jak było? Świątecznie, wesoło, smacznie i trzeźwo :) Możemy pochwalić się wspaniałym karpiem przygotowanym przez Łukasza, rewelacyjną pieczenią zaserwowaną przez Piotra, pierogami, uszkami, sałatką jarzynową, śledziami i innymi potrawami. Czuć było, że zostały podane z sercem i pasją, bowiem zniknęły z talerzy szybciej niż sławne parówki miłkowskie zachwalane podczas każdych Warsztatów 😉

Wracając do Świąt…

Tak naprawdę każdy dołożył „cegiełkę” od siebie. Podziękowania dla pomocników kucharzy (Krzysztofa, Tomka, Marcina, Jarosława, Artura) oraz wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie atmosfery. Mamy nadzieję, że za rok będziecie wspominać Święta w Miłkowie – na trzeźwo i z uśmiechem na twarzy :)

– K.B.