Oops...
Slider with alias spacer not found.

O nas

PROFIMED to nowoczesne centrum medyczne powstałe w 2002 roku w Jastrzębiu-Zdroju, w skład którego wchodzą specjalistyczne gabinety lekarskie:

Twoje zdrowie naszym priorytetem! 

Zaletą naszego centrum medycznego jest dogodna lokalizacja. Jesteśmy naprzeciwko Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego na osiedlu „Szóstka” przy ulicy Bronisława Czecha 1 w Jastrzębiu-Zdroju. Pani Dorota i pan Marcin służą pomocą w rejestracji, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 20.00.

Terminy badań i konsultacji staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem. Specjalnie dla Pacjentów pracujących do późna, nasze centrum jest czynne do 20:00.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą PROFIMED oraz korzystania z naszych usług.

Lekarze i specjaliści

PROFIMED zapewnia prywatną opiekę zdrowotną. Jesteśmy zespołem lekarzy i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym.

Stawiamy na nowoczesną medycynę, opartą o obowiązujące standardy i wytyczne. Nasi lekarze mają przy tym indywidualne i pełne zrozumienia podejście do każdego Pacjenta. Zapewniamy im fachową opiekę oraz profesjonalne usługi medyczne.

Poznaj nasz zespół i umów się do nas na wizytę!

Logopeda, neurolgopedamgr Małgorzata Mężyk
Specjalizuje się w praktyce logopedycznej z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, a zdobyte doświadczenie sprawia, że terapia staje się przyjemnością.
Recepcjonistka medyczna , pielęgniarkaRenata Pajdzik
Lek med. spec. endokrynolog, kardiolog, internistaZbigniew Mężyk
Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, założyciel NZOZ PROFIMED. Stale uczestniczący w licznych zjazdach i kongresach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Higienistka stomatologicznaAgnieszka Zych
Zajmuje się profilaktyką stomatologiczną i promocją zdrowia. Świetnie dogaduje się z młodszymi pacjentami, sprawiając że wizyta staje się przyjemna i bezstresowa. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach.
Recepcjonistka medyczna , pielęgniarkaBeata Kondziołka

PROFIMED stomatologia

Marzysz o pięknym zdrowym uśmiechu?
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę już dziś.

PROFIMED STOMATOLOGIA to profesjonalny gabinet stomatologiczny w Jastrzębiu-Zdroju. Oferuje pełną gamę zabiegów, konsultacje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a także leczenie pod mikroskopem.


STOMATOLOGIA ESTETYCZNA


CHIRURGIA


PROTETYKA


RTG


WYBIELANIE


PROFILAKTYKA


WYPEŁNIENIA


Endodoncja

Sala konferencyjna

Jeśli szukasz sali do wynajęcia na zorganizowanie szkolenia, warsztatów, konferencji to z przyjemnością informujemy, iż na terenie centrum medycznego PROFIMED znajduje się takie miejsce konferencyjne o powierzchni ok. 30 m². Do dyspozycji wynajmującego jest kuchnia, łazienka i szatnia. O szczegóły pytaj w rejestracji.

Kontakt

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń lub odwiedź bezpośrednio naszą placówkę.

Specjalistyczne gabinety lekarskie

ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie Zdrój
tel. +48 519 553 346
tel. +48 515 219 050
kontakt@nzoz-profimed.pl
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek 07:00 – 20:00