Metody Leczenia

Otwarte podejście – leczenie uzależnień prywatnie

Prywatny ośrodek uzależnień to miejsce przyjazne każdemu, kto potrzebuje wsparcia na swojej drodze do zdrowego życia. W walce z nałogami najważniejsza jest szybka reakcja, dlatego im wcześniej zdecydujesz się na leczenie uzależnień prywatnie w placówce ProMaind, tym krótsza może być kuracja. Dzięki temu, że funkcjonujemy jako prywatne centrum terapii, dysponujemy środkami pozwalającymi personelowi na dostosowanie metod kuracji do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Takie podejście jest niezwykle istotne w pomocy osobom uzależnionym – trzeba zrozumieć, że każdy zasługuje na leczenie.

Jak działa prywatny ośrodek uzależnień?

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Miłkowie prowadzi terapie podstawowe oraz pogłębione. Zarówno prowadząc leczenie uzależnień prywatnie, jak i na NFZ, wykazujemy się przede wszystkim zrozumieniem oraz cierpliwością. Zależy nam na tym, aby wszyscy, którzy wybierają naszą placówkę czuli się otoczeni odpowiednią opieką. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób ośrodki leczenia uzależnień od hazardu mogą być jedynym sposobem, aby odzyskać swoje zdrowie i długo wyczekiwane ukojenie. Jako cieszący się dużą renomą obiekt możemy w tym pomóc

Ośrodek leczenia uzależnień – sposób na powrót do zdrowia

Jako kompleksowe centrum terapeutyczne wyróżniamy się nie tylko wysoką skutecznością prowadzonych działań, ale także bardzo przyjazną atmosferą. Szczególnie dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas swobodnie. Każda pomoc jest ważna, jednak my działamy nieco inaczej niż inne ośrodki leczenia uzależnień od hazardu, alkoholu czy narkotyków. Do każdego problemu staramy się podchodzić indywidualnie, tak by dobrać jak najskuteczniejszą metodę terapeutyczną i zrozumieć położenie naszego Pacjenta. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień ProMaind refundowany przez NFZ pomoże Ci rozwiązać Twój problem.

Jeżeli masz wątpliwości, pytania, skontaktuj się z nami nr tel +48 601 728 857. Możliwe prywatne konsultacje, porady w gabinecie we Wrocławiu.

Ośrodek terapii uzależnień
Miłków 160
58-535 Miłków
tel. +48 694 949 317
tel. +48 601 728 857
centrumpromaind@gmail.com
GODZINY OTWARCIA – 24h
Polityka Prywatności
Chronimy Twoje Dane
Współpraca

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIEŃ W ZŁOTORYI:
tel. (+48) 537 977 317
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Kwiska 1, wejście „B”, 59-500 Złotoryja

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO W CHOJNOWIE:
tel. (+48) 605 822 278
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Legnicka 12, 59-224 Chojnów

PORADNIA W LEGNICY:
Pomoc psychiatryczna: tel. (+48) 605 822 278
Pomoc psychologiczna: tel. (+48) 607 431 243
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Władysława Grabskiego 28, 59-220 Legnica